Prism 2 posiada CE

Po wielu wysiłkach i oczekiwaniach Hollis Rebreathers z dumą zawiadamia, że rebreather Prism 2 otrzymał certyfikat zgodności CE od SGS w Wielkiej Brytanii. Obie wersje (z przeciwpłucami z przodu lub z tyłu) przeszły wszystkie testy zgodności z EN 14143:2013. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników i szczęśliwi, że możemy zaprezentować Prism 2 naszym europejskim klientom.

Wydajność oddechowa jest bardzo subiektywna, gdyż zależy od wielu czynników, takich jak głębokość wdechu, rodzaj gazu i pozycja nurka. Używając standardowego wzorca do certyfikacji CE, czyli głębokość 40 metrów oddychając powietrzem, rebreather Prism 2 bez żadnych modernizacji miał najmniejsze opory oddechowe WOB spośród wszystkich CCR na rynku – 1,57 J/L.

Od 15 października 2019r. wszystkie nowe rebreathery Prism 2 będą miały oznakowanie CE. Ceny i numery części pozostaną takie same. Możesz również pobrać nową instrukcję użytkownika, która znajduje się w zakładce pliki do pobrania w Hollis Rebreather Polska:

Prism 2 w wersji z oznaczeniami CE jest bardzo podobny do rebreathera sprzedawanego obecnie – różni się od niego tylko kilkoma częściami. Jeśli chcesz porozmawiać o tym, jak możesz zmodernizować swój Prism 2 do modelu z oznaczeniami CE, napisz email na adres biuro@nurkowanie-ecn.pl 

Życzymy bezpiecznych nurkowań

Hollis Rebreathers